skip to Main Content
0312 472 38 84 info@rasyonel.com.tr

Alarm Sistemleri

İşyerleri ve ofislerinizin güvenliğini sağlamak için uzman personellerimiz tarafından kurularak hırsızlığa karşı önlem almanıza yardımcı olacak Alarm sistemlerimiz ile erken uyarı bilgi sistemi ile sizleri geç olmadan haber vermektedir.

Akıllı uyarı Alarm sistemleri ile artık evinizi, iş yerinizi her yerden her zaman kontrol edebilirsiniz. Yangın, Hırsızlık, Su, Gaz kaçağı, Acil Sağlık ve Panik alarm ile en yakın telefon hattınıza bağlı yakınlarınız 10 sn içerisinde bilgi sahibi olacaktır. Dilerseniz alarm sisteminize daha fazla numara tanımlayarak Sevdiklerine hızlı bilgi ulaştırabilirsiniz.

Akıllı ev alarm ile Network modülü kullanarak telefon ve tabletinizden uygulama aracılığıyla takip edebilirsiniz.

Alarm Sistemi

Alarm sistemi bağlı olduğu haber alma merkezine sinyal göndererek Merkeze bağlı telefon hattına arayıp sizlere dönüş sağlamaktadır. Sizin Can ve Mal güvenliğiniz bizim için önemli olduğunu hatırlatmak isteriz. Rasyonel Group Teknoloji sizlere Daha iyi hizmet verebilmek adına Alarm sistemlerinin en güncel teknolojisi kullanmaktadır.Akıllı Ev ve iş Alarm sistemleri ile Akıllı Telefonlarınızdan takip edebilir müdahale edebilirsiniz.

Alarm sisteminden dikkat edilmesi noktalardan bir tanesi doğru keşiftir. Ücretsiz keşif hizmetimiz ile ev ve iş yerinize gelerek hırsızlığa karşı açık yerlerin tespitini yaparak ihtimalleri göz önünde bulundurup isteğe bağlı bütçenize uygun alarm sistemini 1 günde aktif halde teslim ediliyoruz.

  • Hırsızlık Alarm Sistemleri
  • Yangın ve duman algılama alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Kapı manyetik alarm sistemleri
  • Su akıllı vana alarm sistemleri
  • Panik uyarı alarm sistemi

Yukarıda belirtmiş olduğumuz alarm çeşitlerimiz ile sizlerin can ve mal güvenliği daha iyi emniyet altına alıyor ve korunmanızı sağlıyoruz.

Ücretsiz keşif için online talep formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Referanslarımız

Back To Top