skip to Main Content
0312 472 38 84 info@rasyonel.com.tr

Kayar Kapı Sistemleri

Otomatik endüstriyel kayar kapılar giriş ve çıkışın olduğu Emniyetli geçiş ve kontrollü bölge oluşturmayı sağlayan en önemli güvenlik sistemidir. Dışarıdan bakıldığında basit bir sistemmiş görünse de güvenlik noktasında korunması gereken bölgenin olmazsa olmaz emniyet tedbiridir.

Endüstriyel kayar kapılar; askeri bölgelerde, Kamu kurumlarında, fabrikalarda, özel tesislerde, Apartmanlarda vb. gibi hemen hemen her yerde kullanılmaktadır.

Endüstriyel otomatik kapılara uzaktan kumanda, buton, kartlı geçiş sistemleri, OGS, HGS, yüz tanıma, araç alı tarama, plaka tanıma, loop dedektör, road blocker, mantar bariyer, kollu bariyer vb. entegre edilebilmektedir.

Endüstriyel kayar kapı çözümlerimiz;

  • Havadan giden kayar kapı
  • Raylı kayar kapı
  • Dairesel kayar kapı
  • Hidrolik dairesel kayar kapı
kayar-kapi

Raylı Kayar Kapı

Raylı kapılar tekerlekli bir düzenekle yere sabit ray üzerinde kayarak görevini tamamlar. Kullanılan bölgenin alt yapısının düzgün olması en önemli unsurdur. Raylı bir yapıya sahip olduğu için bakım, temizlik, raydan çıkma veya olası bir arızada zor açılması gibi dez avantajları vardır. Bu dez avantajlar nedeni ile günümüzde havadan giden kayar kapılar talep artmıştır.

Raylı kapılar uzaktan kumanda, buton, kartlı geçiş sistemleri, OGS, Hgs, yüz tanıma, araç alı tarama, plaka tanıma, loop dedektör, road blocker, mantar bariyer, kollu bariyer vb. entegre edilebilmektedir.

cctv-kamera

Havadan Giden Kayar Kapı (Uzay Kapı)

Havadan Giden Kayar kapılar (uzay kapılar) hiçbir ray veya yere temas edecek bir tekerlekli düzeneğe ihtiyaç duymadan kendi yuvasında açılıp kapanabilen 1 saniyede 1 metre açılabilen müşterinin isteğine bağlı 5 (beş) ton ağırlığa kadar değişe bilen yüksek güvenlikli kayar kapılardır. Ağır olmalarına rağmen insan gücü ile rahatça açılabilir şekilde tasarlanmıştır. Bakım maliyetleri, pratikliği, temizliği, sıkıntısız çalışması ve şık olması nedeni ile en çok tercih edilen kayar kapılardır.

Havadan Giden Kayar kapılar (uzay kapılar) uzaktan kumanda, buton, kartlı geçiş sistemleri, OGS, HGS, yüz tanıma, araç alı tarama, plaka tanıma, loop dedektör, road blocker, mantar bariyer, kollu bariyer vb. entegre edilebilmektedir

cctv-kamera

Dairesel Kayar Kapı

Dairesel kapılar elektrik motoru ile çalışan ve orta sınıf güvenlik arz eden kayar kapılardır.

Dairesel kapılar 90 derecelik bir açı ile açılıp kapanan kapılardır.

Dairesel kayar kapılar yaşam alanları, özel mülkiyetler vb. güvenliğin orta seviyede önemli olan noktalardır.

Dairesel kayar kapılara uzaktan kumanda, buton, kartlı geçiş sistemleri, OGS, HGS, yüz tanıma, araç alı tarama, plaka tanıma, loop dedektör, road blocker, mantar bariyer, kollu bariyer vb. entegre edilebilmektedir

cctv-kamera

Hidrolik Dairesel Kayar Kapı

Yüksek güvenlik gerektiren ve ağırlığı yüksek olan Hidrolik ünitesi üzerinde bulunup hidrolik pistonlar sayesinde hareketini sağlayan kayar kapılardır.

Hidrolik dairesel kayar kapılar 90 derecelik bir açı ile açılıp kapanan kapılardır.

Hidrolik dairesel kayar kapılar askeri bölgelerde, Kamu kurumlarında, fabrikalarda, özel tesislerde, Apartmanlarda vb. gibi hemen hemen her yerde kullanılmaktadır.

Hidrolik dairesel kayar kapılar uzaktan kumanda, buton, kartlı geçiş sistemleri, OGS, HGS, yüz tanıma, araç alı tarama, plaka tanıma, loop dedektör, road blocker, mantar bariyer, kollu bariyer vb. entegre edilebilmektedir

Hidrolik-Kayarkapı

Referanslarımız

Back To Top