skip to Main Content
0312 472 38 84 info@rasyonel.com.tr

Altyapı Hizmetleri

Rasyonel Group Güvenlik Sistemleri çeyrek asır boyunca edinmiş olduğumuz engin bilgi ve tecrübelerini askeri birlikler, özel kuruluşlar, endüstriyel tesisler, kamu kurumları, yaşam alanları ve çalışma alanları gibi hayatımızı sürdürdüğümüz her yer için ileri teknoloji içeren taktiksel çözümler üretmekteyiz. Bu çözümler üretilirken altyapının hatasız olması büyük bir önem arz etmektedir.

Altyapılarda olası bir aksaklıkta büyük ekonomik zararlara, güvenlik sistemi açıklarına, bilgi siteminin çökmesine ve kurulu stabil düzeninin bozulmasına yol açabilecektir. Altyapının sağlıklı bir şekilde işlemesi kontrol mekanizmalarının ve iletişimin kesintisiz çalışmasına buda karşılaşılabilecek risklerin ve güvenlik açığının ortadan kaldırılmasını sağlayacaktır.

antalya-sahil-guvenlik-okul-komutanligi-02

Rasyonel Group Güvenlik Sistemleri IT-Data, Network, Fiber Optik, server Enerji altyapılarını ve otomasyonlarının hatasız kurulumunu yaparak sistemlerimizin kurmaktadır

Rasyonel Group Teknoloji ve güvenlik sistemleri altyapı Projelerinde uzman kadrosu ile kısa sürede ve eksiksiz tamamlamak için personel eğitimine önem vermektedir.

Firmamızın tüm idari ve teknik personeli ile birlikte çözüm ortakları dahil gizlilik sözleşmeli yapılmakta ve güvenlik açıklarını ortadan kaldıra bilmek için yoğun bir efor sarf etmektedir.

Merkezi Ankara Rasyonel Group Güvenlik Sistemleri idari ve teknik personelleri ile önem arz eden tesislere 7/24 hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin birçok noktasında bakım ve onarım hizmetleri ile satış sonrası teknik servis faaliyetlerini kısa sürelerde

Ürün ve Hizmetlerimiz arasında birçok güvenlik ürünü ve özel sistemler ile taktiksel donanımlar yer almaktadır. Bu ürünlerin satış sonrası teknik servis, bakım ve onarım faaliyetleri yürütülmektedir. Ürünlerin birbirleri ile uyum sağlaması ve entegre çalışması, insan hünerlerini ortadan kaldırarak Otomasyon sistemi ile insan hatalarını minimize etmektedir. Böylece güvenlik prosesine uygun ve sistemlerin hatasız şekilde çalışmasını sağlamaktayız.

Rasyonel Group teknoloji ve güvenlik sistemleri ARGE ekibi ile çözüm üretip sonuca kendi patentli ürünlerini üreterek milli sermaye katkıda bulunmaktadır.

Rasyonel Group teknoloji ve güvenlik sistemleri Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti bilincinde bir firmadır. Yetişmiş ve güçlü teknik personellerimiz her geçen gün bilgi ve tecrübelerini geliştirmekte ve faaliyetlerimizi TSE Hizmet Yeterlilik Belgemizde mevcut olan TS 10956 – TS 12540 – TS 12498 standartlarına uygun kaideler kapsamında yapmaktadır.

Firmamız ISO 9001 – ISO 14001 – ISO 18001 – ISO 20000 – ISO 10002 Kalite belgelerine de sahip olup, firmamızda bu belgelerde bahsedilen kural ve kaideler koşulsuz uygulanmaktadır.

Ücretsiz keşif için online talep formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Referanslarımız

Back To Top