skip to Main Content
0312 472 38 84 info@rasyonel.com.tr

BT Çözümleri

OEM, PC, sunucu ve destek çözümlerimiz ile müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Bilişim konusunda uzman kadromuz ile müşterilerimizin arıza ve problemlerini çözümleyerek sonuca ulaştırıyoruz. Bilişim altyapısında yer alan (PC, sunucu, internet, yazıcı, tarayıcı vb.) ürünlerinin standartlara uygun yerinde kurulum ve teknik destek hizmeti vermekteyiz.

Çalışma prensibi olarak çağrı ve mail yoluyla servis yönlendirilmeleri yapılır. Arıza tanımı olarak bilgisayar, sunucu, network ve yazıcılardan oluşan donanım ve yazılım problemlerini arızalanması neticesinde arızaya yol açmış problemin çözülmesi ve sistemi çalışır duruma getirilmesidir.

it-data
Veri Depolama Sistemleri Desteği

Veri Depolama Sistemleri Destek Hizmeti, müşterilerimizin BT altyapısında bulunan depolama sistemlerinin standartlara uygun bir biçimde kurulmasını, çalıştırılmasını ve bakımını sağlamak üzere, belirli servis seviyelerine uygun olarak verilen teknik destek hizmetidir.

Depolama sistemlerinde oluşan donanım problemleri ve bu donanımlar üzerinde yer alan işletim sistemleri veya yazılımlarda oluşan yazılım problemlerinin giderilmesi, sorunsuz ve daha yüksek performanslı çalışmasının sağlanmasıdır.

Network Desteği

Network Bakım ve Destek, müşterilerin yerel ağ (LAN) ve geniş alan ağ (WAN) altyapılarında yer alan network ürünlerinin (Router, switch, modem, AP, Voice GW vb.) kuruluşlarını, donanım ve sistem yazılım sorunlarının giderilmesini ve sorunsuz çalışmasını sağlamak üzere, belirli servis seviyelerine uygun olarak verilen teknik destek hizmetleridir. Çağrı bazlı ve servis seviyesi esaslı olarak yürütülür ve yönetilir.

Sunucu Sistemleri Desteği

Müşterilerimizin yerel ağ (LAN) ve geniş alan ağ (WAN) altyapılarında yer alan güvenlik ürünlerinin (Firewall, HSM, Nac, Router, içerik filtreleme vb.) onarım bakım, satış desteği ile hizmetinizdeyiz.

Ücretsiz keşif için online talep formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Referanslarımız

Back To Top