skip to Main Content
0312 472 38 84 info@rasyonel.com.tr

Akıllı Kollu Bariyer Sistemleri

Akıllı kollu bariyer araç ve insan trafiğini kontrolünü ve güvenliğini sağlamak amacı ile kullanılan düşük mukavemette bariyer sistemidir. Genelde diğer bariyer sistemleri ile entegre edilerek kullanılmakta ve adeta trafiği düzenleme vazifesi yapmaktadır.

Akıllı kollu bariyer site girişlerinde, yaşam alanlarında, alışveriş merkezlerinde, kamu kurumlarında, otopark girişlerinde ve otoyol ödeme noktaları, askeri bölgelerde, kamu kurumlarında, rafineri ve fabrika girişleri gibi, vb. birçok alanda karşımıza çıkmaktadır.

Yüksek güvenliğin gerektirdiği yerlerde Akıllı kollu bariyer sistemi tek başlarına kullanılmaları güvenlik zafiyeti göstereceği için, road blocker, mantar bariyer, kayar kapı sistemleri, araç altı tarama sistemleri, kartlı geçiş sistemleri ile beraber entegre edilerek sistemin en önemli bileşenlerinden biri olarak görevini olan trafik akışını düzenlemeyi ve böylece yüksek hasar meydana getirecek istenmeyen kazaların önüne geçmekte önemli rol oynar.

kollu-kapi

Rasyonel Group teknolojileri ve güvenlik sistemleri yarım asırlık tecrübe ve bilgi birikimi ile yapmış üretmiş olduğu kollu bariyer sistemlerinde akıllı teknolojiyi kullanarak, kalkış ve iniş görevini 1 saniye gibi kısa zamanda yapabilmekte olup istenilen hız ve şiddette ayarlanabilmektedir

Sistemi kontrol eden PLS ünitesi ve yazılımı sayesinde sistem kilitleme, şifreleme, hız, sertlik, kayma, trafik ışığı, led ışık kontrolü ve daha birçok özelliği içinde bulundurmakta ve olası bir aksaklıkta kullanıcıya arıza kodları ile bilgi vermektedir.

Akıllı kollu bariyer personel devam kontrol sistemleri, Plaka tanıma sistemi, araç altı tarama sistemi, uzaktan kumanda, kartlı geçiş, HGS, OGS, Loop dedektör, Bim dedektör, emniyet foroselleri, Road Blocker, Kayar Kapı, Mantar Bariyer ve her türlü Access geçiş kontrol sistemi ile çalışabilecek şekilde üretmektedir.

Akıllı bariyer sistemleri 2 metreden 6 metreye kadar müşteri isteğine göre kesinlikle hava koşullarından etkilenmeyecek malzemelerden üretilmektedir.

Referanslarımız

Back To Top